Çözüm Ortağım

ENYAKIT çözüm ortağım nedir?

ENYAKIT çözüm ortağım, vergi levhası olan bütün işletmelere, uçtan uca bütünsel bir yaklaşımla teknolojiyi de içine katarak şirketlere yakıt ve araç konusundaki yönetimlerine çözümler sunmaktır.

Çözümlerimiz, şirketinizde kullanılan akaryakıtla beraber, bulut teknolojisini de kullanarak, yakıt tüketim kontrolü, otoyol geçiş hizmetleri, uydu takip sistemi, toptan akaryakıt, madeni yağ, sigorta ve araç bakım gibi ürün ve servis çözümleriyle birlikte bütün işletme sahiplerine sunulan bir hizmettir.

Siz de çözüm ortağınız olarak bizlerle birlikte çalışmak istiyorsanız başvurunuzu hemen yapabilir ve birçok hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl çözüm ortağı oluruz?

  • Çözüm ortaklılığı başvuru süreci, çözüm almak istediğiniz konuları işaretledikten sonra “başvur” butonuna basmanız ile başlar.
  • Başvurular, konusunda uzman ekiplerimize iletilir.
  • Sizlerle yapılan görüşmeler neticesinde sizin için özel olarak hazırlanmış çözüm tekliflerimiz tarafınıza iletilir.
  • Kararınız sonrası çözüm ortaklığımız başlar.

Enyakıt

Araçlarınıza ücretsiz montajı yapılan ekipmanlar sayesinde filonuzun hızlı, güvenli ve kolaylıkla kontrol edilebilir bir sistemle akaryakıt ikmali yapmasına ve seçenekli kredi kartı tanımlama alt yapısı ile ödeme olanağı sağlamaktadır.

Taşıt tanıma sistemi

Akaryakıt alımlarını takip edebileceğiniz , filonuza özel çözümler sunan taşıt tanıma sistemimiz ile tanışın.

Hızlı Geçiş Sistemi

Köprü ve otoban geçişlerinizde kolay, rahat ve cezasız geçiş sağlanır. Kurumsal HGS hizmetinde araçlarınızın HGS etiketlerini tek tek takip etmeye gerek kalmadan tek bir fatura üzerinden HGS geçişlerini kolaylıkla, etiketlere bakiye yüklemeden ve sonradan ödeme avantajı ile ödeyebilirsiniz.

Araç Bakımı

Araçlarınızın her zaman yüksek performans ile çalışabilmesi için periyodik bakımlara dahil olması gerekir. Bu periyodik bakımlar, profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Uydu Takip Sistemi

Uydu takip cihazı ve uygulaması ile entegre çalışan, araçlardaki GPS sayesinde 7 gün 24 saat internet bağlantısı ile bilgisayar, akıllı telefon, tablet üzerinden araçların takip ve kontrol edilmesini sağlayan araç takip sistemidir.

Sigorta ve Kasko

En uygun kasko ve sigorta teklifi ile tüm risklere karşı şirketiniz ve araçlarınız güvence altına alınırken, çeşitli ayrıcalıklar ve hasar konusunda uzmanlaşmış ekibimizle hasarınız en kısa sürede karşılanır.

Madeni Yağ

Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı madeni yağ tedarikçisi Shell’ in 100’ü aşkın ülkede tüketicilere sunduğu son teknoloji ve yüksek performanslı ürünleri keşfedin.

Ticari Akaryakıt

Enerji çözümleri yelpazemiz ve uzmanlarımızın desteğiyle, toptan ticari yakıt tüketiminizi ve emisyonlarınızı düşürebilir, işletmenizin karlılık oranını arttırarak bugün ve gelecekte rekabet gücünüzü yükseltebilirsiniz.

Elektrikli Taşıt Tanıma Sistemi

EnYakıt cep telefonu uygulaması üzerinden , akaryakıt hizmetimiz ile birlikte elektrikli araçlarınızada hizmet sağlayarak bu alanda Türkiyenin ilk ikmalcisi olarak hazırız.

    Hangi ürün ve hizmetlerimiz hakkında size yardımcı olabiliriz?