Kurumsal

Türkiye’nin yeni nesil akaryakıt ikmalcisi EN YAKIT sizlerle buluşuyor. EN YAKIT uygulaması, firmanıza Türkiye sınırları içindeki akaryakıt alımlarınız için EN hızlı, EN kolay ve EN güvenli bir filo yönetim sistemi sunuyor. Araçlarınıza ücretsiz montajı yapılan ekipmanlar sayesinde filonuzun hızlı, güvenli ve kolaylıkla kontrol edilebilir bir sistemle akaryakıt ikmali yapmasına ve seçenekli kredi kartı tanımlama alt yapısı ile ödeme olanağı sağlamaktadır.

Akaryakıt sektöründe 30 yıllık bir tecrübe ve geniş bir hizmet ağı ile hizmet sağlayan AKCANLAR PETROL A.Ş. , Türkiye’nin EN iyi uzman satış kadrosu ve EN kaliteli hizmet anlayışı ile yeni nesil EN YAKIT mobil uygulaması ile sizlere ulaşmayı ve EN iyi akaryakıt ikmal servisi vermeyi hedeflemektedir.

EN YAKIT olarak biz, pazarda lider olma yolunda ilerlemenin; sistemimize dahil ettiği ve ikmal ettiği müşterilerimize, hızlı, şeffaf ve kaliteli hizmetler sunmaktan geçtiğini biliyoruz.

Bu amaçla akaryakıt sektöründe sahip olduğumuz tecrübe, kararlılık ve sektörümüzün ihtiyacından yola çıkarak, “Maliyet Avantajı Sunan, Müşteri Memnuniyeti Odaklı ve Güvenilir” bir uygulama oluşturduk.

Dolayısı ile vizyonumuz “ Bulunduğumuz sektörde hizmet ve ürün kalitemizle, tüketicinin birinci tercihi olmak.”, misyonumuz ise “Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve bulunduğumuz sektörlerde liderliğimizi sürdürmek.” olduğunu paylaşmak isteriz.