Miles&Smiles

ENYAKIT’tan Uçuran İş Birliği

En Yakıt, akaryakıt sektöründe 35 yıllık tecrübeye sahip Akcan Holding bünyesinde 2020 yılında kuruldu. En Yakıt, Türkiye’nin elektrikli şarj şebekesi operatör lisansını alan ilk firma olup, lisanslı 180 firma arasında yüksek hızlı DC şebekesine sahip ilk ve tek firmadır.

En Yakıt, Türkiye’de ilk kez QR ve RFID kullanmadan, şarj soketini araca taktıktan sonra elektrik beslemesini otomatik olarak başlatan en-ix teknolojisine sahip bir sisteme sahip.

Classic ve Classic Plus üyeleri Miles&Smiles üyeliğini Top Fuel uygulamasına kaydederek 1 KW başına 1 Mil, Elite ve Elite Plus üyeleri ise 1 KW başına 1,5 Mil kazanabiliyor.

En Yakıt uygulamasını IOS , Android ve Huawei cihazlarınıza indirerek En Yakıt hizmetlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama İndirme linki: http://onelink.to/nqfxmu

Şartlar ve koşullar

  • 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren yalnızca En Yakıt elektrikli şarj istasyonlarında satın alınan her kilowatt elektrik şarjı alımı, alışverişler için geçerlidir.
  • Bu kampanya yalnızca Miles&Smiles üyeleri için geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için üye olmayan kişilerin öncelikle Miles&Smiles Programına kayıt yaptırması gerekmektedir.
  • Mil kazanabilmek için En Yakıt uygulamasına Miles&Smiles üyeliğinin kaydedilmesi gerekmektedir.
  • Her ücretlendirme hizmeti için 1 defa Mil kazanılabilir. Kazanılacak tutar Classic ve Classic Plus üyeleri için 1 KW başına 1 Mil, Elite ve Elite Plus üyeleri için 1 KW başına 1,5 Mildir.
  • Ücretlendirme hizmetinden Mil kazanmak için En Yakıt cep telefonu uygulamamıza kayıt sırasında veya sonrasında Miles&Smiles TK numaranızı girmeniz gerekmektedir.
  • Boşaltılan Milleriniz için 0850 202 0 251 numaralı telefondan veya enyakit@enyakit.com.tr adresine e-posta göndererek En Yakıt Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.