Nasıl Çalışır?

Türkiye sınırları içerisinde akaryakıt ikmalinizde EN hızlı, EN kolay ve EN güvenli filo yönetim sistemini sunan EN YAKIT mobil uygulamasını Apple Store, Android Market ve web sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz.
Mobil uygulama içerisinde  “Hemen Üye Ol” sekmesinden firma bilgileri ve kredi kartı bilgilerinizi sisteme tanımlayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


MÜŞTERİ ödemelerini yapmak için kredi kartı bilgilerini kayıt edecektir. Ödemelerin  güvenli bir ortam üzerinden tahsil edilebilmesi için MÜŞTERİ’ nin bir kereye mahsus olmak üzere kart bilgilerini “3D SECURE” yöntemi ile doğrulaması ve kayıt etmesi gerekmekte olup 3D SECURE doğrulama adımında EN YAKIT tarafından bildirilecek olan asgari 2 TL’den 10 TL‘ye kadar bir tutarı sistemin çalışıp çalışmadığını doğrulamak amacı ile karttan çekilecektir.


Üyelik işlemi sonrası talep ettiğiniz plaka veya plakaların her biri için cihaz montaj numarası tarafınıza iletilecektir. Sizlere iletilen cihaz montaj numarası ile 0 212 315 4136 no’lu telefondan TURPAK montaj servısıne ulaşarak randevulu ve ücretsiz montaj işlemi gerçekleştirdikten sonra akaryakıt alımına başlayabilirsiniz.


Akaryakıt ikmali için gidilen istasyonda aracınızdan inmeden hızlı, güvenli ve kolaylıkla yakıt alımını sağlayabilmek için aracınıza montajı yapılan cihaz pompaya okutulduğunda uygulamaya tanımladığınız kredi kartından aracınızın en fazla alabileceği akaryakıt alım tutarı kadar ön provizyon bedeli alınır. Yakıt alımı tamamlandıktan sonra ön provizyon bedeli iptal ve bankaların belirlediği süre sonunda iade edilip gerçek yakıt alım tutarı kredi kartınızdan tahsil edilir. Tüm alımlarınıza ait işlemleri enyakıt cep telefonu uygulaması üzerinden takip edebilirsiniz.